Новогодишња приредба у нашој школи

С обзиром на то да су новогодишњи празници увек инспиративни и да је Нова година разлог за радост најмлађих, ове године припремили смо краћи свечани програм који ће обележити предстојеће празнике и доделу пакетића.

У организацији свечаности, у холу наше школе, поред јелке, учествовали су ученици од 1. до 8. разреда који су припремили занимљиву новогодишњу приредбу са наставницама Мирјаном Вујичић и Миљаном Костић. Ученици су своју талентованост и креативност изразили кроз новогодишње рецитације, игру, песму и плес, а публика- њихови родитељи, присутни учитељи и наставници били су потпуно одушевљени извођењем.

На крају приредбе са нама је био најјјј, најјјомиљенији нико други негоооо….Шта мислите ко је? Па наравнооо, Деда Мраз! Њему је највећа радост да види осмехе на дечијим лицима  и једва је чекао да обрадује малишане. У улози Деда Мраза био је директор школе, господин Зоран Петровић, који се у томе одлично снашао и поделио пакетиће деци чланова сидиката нашег колектива.

Весела претпразнична атмосфера протекла је у знаку радости, љубави и осмеха.

Свим ученицима, њиховим породицама, драгим колегама и сручним сарадницима желимо срећне новогодишње и божићне празнике!