Site Overlay

ТАКМИЧЕЊА У МАЛОМ ФУДБАЛУ И ФУТСАЛУ ШКОЛСКЕ 2020/2021

Дана 28.4.2021. са почетком у 12:00 часова, у хали Спортског центра Осечина, одржано је општинско првенство у малом фудбалу за основне школе (дечаци). Учествовале су екипе ОШ „Војводе Мишића“ из Пецке и ОВЦ „Осечина“. Утакмице су протекле без проблема, те је после велике ,,борбе“ победила екипа ОВЦ „Осечина“ из Осечине резултатом 8:3.
Глигорић Матија, VIII2
Следеће одржано такмичење јесте окружног типа и то у футсалу 12.5.2021. са почетком у 9:00 часова. Такмичење је одржано у хали Спортског центра Осечина за ученике основних и средњих школа. У конкуренцији основних школа учествовале су екипе: ОВЦ „Осечина“, „Милан Муњас“ Уб, „Милан Ракић“ Мионица и „Милован Глишић“ Ваљево. У финалном мечу екипа наше школе изгубила је резултатом 6:3 од екипе ОШ „Милан Ракић“ Мионица и заузела друго место на окружном такмичењу. Треће место је заузела екипа ОШ „Милован Глишић“ Ваљево, а четврто место ОШ „Милан Муњас“ Уб.
Мићић Милош, VIII1
Глигорић Матеја, VIII2

У конкуренцији средњих школа учествовале су екипе Техничке школе Ваљево и ОВЦ „Осечина“. Прво место је заузела екипа наше школе, резултат је био 3:2, а тиме смо изборила пласман на међуокружно такмичење.
Ђорђе Ристивојевић, 4-1

Међуокружно такмичење у футсалу за ученике средњих школа је одржано у Шапцу дана 13.5.2021. са почетком у 9:00 часова, у хали Протић у Шапцу. Екипу ОВЦ „Осечина“ водио је помоћник директора Бранислав Тодорић а наступали су:
У првом мечу екипа наше школе поражена је од екипе Гимназије Младеновац резултатом 5:2, у коначном пласману наша школа је заузела треће место.