ТАКМИЧЕЊА У МАЛОМ ФУДБАЛУ И ФУТСАЛУ ШКОЛСКЕ 2020/2021

Дана 28.4.2021. са почетком у 12:00 часова, у хали Спортског центра Осечина, одржано је општинско првенство у малом фудбалу за основне школе (дечаци). Учествовале су екипе ОШ „Војводе Мишића“ из Пецке и ОВЦ „Осечина“. Утакмице су протекле без проблема, те је после велике ,,борбе“ победила екипа ОВЦ „Осечина“ из Осечине резултатом 8:3.
За екипу ОВЦ„Осечина“ из Осечине наступали су:
Мишковић Филип, VI1
Бајић Ђорђе, VIII2
Петровић Андреј, VII1
Ерић Владо, VII1
Павић Матеа, VII2
Павић Лазар, VII2
Мишковић Стефан, VIII1
Николић Стефан, VIII2
Мићић Милош,, VIII1
Глигорић Матија, VIII2
Следеће одржано такмичење јесте окружног типа и то у футсалу 12.5.2021. са почетком у 9:00 часова. Такмичење је одржано у хали Спортског центра Осечина за ученике основних и средњих школа. У конкуренцији основних школа учествовале су екипе: ОВЦ „Осечина“, „Милан Муњас“ Уб, „Милан Ракић“ Мионица и „Милован Глишић“ Ваљево. У финалном мечу екипа наше школе изгубила је резултатом 6:3 од екипе ОШ „Милан Ракић“ Мионица и заузела друго место на окружном такмичењу. Треће место је заузела екипа ОШ „Милован Глишић“ Ваљево, а четврто место ОШ „Милан Муњас“ Уб.
За екипу ОВЦ„Осечина“ из Осечине наступали су:
Мишковић Филип, VI1
Бајић Ђорђе, VIII2
Петровић Андреј, VII1
Ерић Владо, VII1
Павић Матеа, VII2
Павић Лазар, VII2
Мишковић Стефан, VIII1
Николић Стефан, VIII2
Мићић Милош, VIII1
Глигорић Матеја, VIII2

У конкуренцији средњих школа учествовале су екипе Техничке школе Ваљево и ОВЦ „Осечина“. Прво место је заузела екипа наше школе, резултат је био 3:2, а тиме смо изборила пласман на међуокружно такмичење.
За екипу ОВЦ „Осечина“ наступали су:
Јован Савић, 3-1
Огњен Брадоњић, 4-1
Стефан Павловић, 4-1
Марко Милошевић, 3-1
Никола Петровић, 3-1
Александар Гачић, 4-1
Небојша Барбул, 3-1
Александар Младеновић, 2-1
Стефан Младеновић, 2-1
Ђорђе Ристивојевић, 4-1

Међуокружно такмичење у футсалу за ученике средњих школа је одржано у Шапцу дана 13.5.2021. са почетком у 9:00 часова, у хали Протић у Шапцу. Екипу ОВЦ „Осечина“ водио је помоћник директора Бранислав Тодорић а наступали су:
Јован Савић, 3-1
Огњен Брадоњић, 4-1
Стефан Павловић, 4-1
Марко Милошевић, 3-1
Никола Петровић, 3-1
Александар Гачић, 4-1
Небојша Барбул, 3-1
Александар Младеновић, 2-1
Стефан Младеновић, 2-1
Ђорђе Ристивојевић, 4-1
У првом мечу екипа наше школе поражена је од екипе Гимназије Младеновац резултатом 5:2, у коначном пласману наша школа је заузела треће место.
Професор физичког васпитања
Миодраг Спасић