Распоред праксе у блок настави за ученике средње школе

Образовни профил: комерцијалиста, одељење II-1

Блок настава ће се реализовати у периоду од 25. 11. 2019. до 29. 11. 2019. године и то према следећем распореду:

• понедељак 25. 11. : настава у кабинету информатике ОВЦ „Осечина“ од 8 до 13 часова
  • уторак 26. 11. : студијска посета фабрици минералне воде „Троноша“ у Коренити од 11 до 13 часова.  Полазак аутобуса у 10 часова испред школе.
  • среда 27. 11. : настава у кабинету информатике ОВЦ „Осечина“ од 8 до 13 часова
  • четвртак 28. 11. : предавања и радионице за ученике у сарадњи са Факултетом здравствених и пословних студија Универзитета Сингидунум у Ваљеву. Кабинети Факултета здравствених и пословних студија Универзитета Сингидунум у Ваљеву од 12 до 17 часова.                                                                                 Полазак аутобуса у 11 часова испред школе.
  • петак 29. 11. : предавања и радионице за ученике у сарадњи са Факултетом здравствених и пословних студија Универзитета Сингидунум у Ваљеву и присуство конференцији „Мрежа 2019“ на истом факултету. Кабинети и амфитеатар Факултета здравстваених и пословних студија Универзитета Сингидунум у Ваљеву од 15.30 до 18.30 часова.  Полазак аутобуса у 14.30 часова испред школе.

Образовни профил: кувар – конобар , одељење II-2

Према унапред утврђеном распореду извођења практичне наставе у угоститељским објектима у Осечини и кухињама у оквиру образовних установа у Осечини и Пецкој.

Блок настава ће се реализовати у периоду понедељак (25. 11. ) – петак (29. 11. ) од 8 до 13 часова.

• Ресторан „Жаре“
    • Ресторан „Ковач“
    • Кафе „Time 81“
    • Кафе „70“
    • Кухиња ПУ „Лане“ у Осечини
    • Кухиња ОВЦ „Осечина“ у Осечини
    • Кухиња ОШ „Војвода Мишић“ у Пецкој

Образовни профил: финансијски техничар , одељење III-1

Блок настава ће се реализовати у периоду понедељак (25. 11. ) – петак (29. 11. ) од 8 до 13 часова према следећем распореду:

СЗТР „Цане“ Осечина

1. Александар Гачић
  2. Марко Милошевић
  3. Ђорђе Ђокић
  4. Ђорђе Ристивојевић
  5. Стефан Павловић
  6. Вук Срећковић
  7. Маријана Арсеновић

ЈКП „Осечина“

1. Наташа Марковић
  2. Катарина Милутиновић

Вожд комерц Д.О.О. Осечина

1. Огњен Брадоњић

ЈАДАР-ПАК  Д.О.О. Осечина

1. Милица Јовановић
  2. Милица Тешановић

ПУ „Лане“ Осечина

1. Кристина Радуловић

Образовни профил: трговац , одељење III-2

Блок настава ће се реализовати у периоду од понедељка (25. 11. ) до петка (29. 11. ) од 8 до 13 часова у просторијама супермаркета Еуропром у Осечини.

Образовни профил: пословни администратор, одељење IV-1

Блок наставу из предмета пословна и административна обука, ученици ће  похађати у периоду од понедељка (25. 11. ) до петка (29. 11. ) од 8 до 13 часова у просторијама фирме „Крушик-пластика“ у Осечини.