НИКОЛИНИ НАГРАДА ОПШТИНЕ ОСЕЧИНА ЗА 2021.ГОДИНУ

Поводом Дана општине Осечина – 16.априла 2022.године, СО Осечина доделила је награду општине Осечина за 2021.годину у области стваралаштва ученика и студената
МАЛЕШЕВИЋ С. НИКОЛИНИ из Плушца, ученици 7.разреда наше школе, у виду Дипломе и новчаног износа од 43.000,00 динара.

Николина је и редовна ученица 5.разреда Музичке школе ,,Живорад Грбић” у Ваљеву, где је постигла значајан успех.
– 11.априла 2021.године учествовала је на Међународном такмичењу из солфеђа и теоретских предмета где је награђена првом наградом из теорије музике.
– 4.децембра 2021.године освојила је прво место на републичком такмичењу из теорије музике.

Николина је одличан ђак наше школе, вредна и посвећена ученица. Препуна поштовања и захвалности према својим наставницима.