ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

У суботу, 22.02.2020. одржано је Општинско такмичење из француског језика, са почетком у 13 часова и трајало је 60 минута. На такмичењу је учествовала Тамара Драгутиновић, ученица 8/3 разреда ИО у Комирићу (наставник Милан Симић) и освојила је 33 бода и, према Правилнику Друштва за стране језике и књижевности Србије, пласирала се на Градско/Окружно такмичење.
Честитамо Тамари и њеном наставнику Милану Симићу на овом успеху. Следи табела са бројем бодова ученика.

Име и презиме Разред и одељење Шифра Наставник Број бодова
Тамара Драгутиновић 8/3 Милан Симић 33

Општинско такмичење из енглеског језика одржано је у недељу, 23.02.2020. године са почетком у 13 часова и трајало је 60 минута. На такмичењу су учествовали Кристина Милошевић, Матеја Матић и Андреј Карајовић, ученици 8/1 разреда (наставник Дејан Алексић). Следи табела са бројем бодова ученика.

Име и презиме Разред и одељење Шифра Наставник Број бодова
Крисина Милошевић 8/1 London 1 Дејан Алексић 25
Матеја Матић 8/1 London 3 Дејан Алексић 23
Андреј Карајовић 8/1 London 2 Дејан Алексић 22

Према Правилнику Друштва за стране језике и књижевности Србије, нико од ученика није се пласирао на Градско/Окружно такмичење јер су имали мање од 80% бодова.
И поред тога, сви ученици показали су завидно знање и честитамо им на успеху, раду и труду.