Републичко такмичење „Шта знаш о саобраћају“

Најстарије и највеће такмичење основаца „Шта знаш о саобраћају“ одржано је 53. пут за редом 27. и 28. маја у ДКЦ „Мајдан“, у организацији Ауто-мото савеза Србије и „АМС Осигурање“ а.д.о. Београд. На Републичком нивоу такмичења надметало се 108 основаца из целе Србије међу којима су и два ученика Образовно-васпитног центра „Браћа Недић“, Мина Николић и Вукашин Бајић. Ученици су своје знање показали како у познавању саобраћајних прописа решавањем тестова, тако и вожњом бицикала на полигонима спретности и практичног понашања у саобраћају. Мина Николић освојила је 271/100, прва је девојчица у историји школе која се такмичила из саобраћаја, а Вукашин Бајић освојио је 244/100 поена. Честитамо им и похваљујемо Мину и Вукашина као и њиховог наставника Александра Вујичића који су показали огромно залагање, мотивацију, вољу и труд, јер велики је успех бити део овог нивоа такмичења.