Лингвисти наше школе по тринаести пут заредом освајају награду на републичком такмичењу

Лингвистичка секција наше школе, коју води професор Драгица Пуљезевић, освојила је треће место на Републичком такмичењу Лингвистичких секција основних школа. Тако да је секција, у претходних дванаест година освојила исто толико награда: 5 првих места, 4 друга и 2 трећа. Са овим трећим местом: укупно 13 награда!
Додела награда је 10. фебруара у Сали хероја на Филолошком факултету у Београду у оквиру 65. Републичког семинара за наставнике и професоре српског језика и књижевности. Такмичење се организује под покровитељством Друштва за српски језик и књижевност, Филолошког факултета, Вукове задужбине и Министарства просвете Републике Србије.

РЕЗУЛТАТИ РЕПУБЛИЧКИХ ТАКМИЧЕЊА И ДОБИТНИЦИ ПРИЗНАЊА