Окружно такмичење из енглеског језика је одржано у ОШ „Нада Пурић“ у Ваљеву у недељу, 10. марта са почетком у 14 часова. Нашу школу и општину су представљале Анастасија Петровић, ученица осмог разреда која учи енглески као први страни језик, и Анастасија Влашковић, ученица седмог разреда, која се такмичила у катогорији други страни језик. Обе ученице су оствариле изузетне резултате. Наиме, Анастасија Петровић је имала 34 бода од могућих 40, док је Анастасија Влашковић имала 33 бода од 40. Према новим пропозицијама Друштва за стране језике и књижевности Србије Анастасија Влашковић је освојила друго место и пласман на Републичко такмичење 7. априла.
Честитамо ученицама и њиховом наставнику Дејану Алексићу на изузетним резултатима.