Дана 10.10.2023.год.са почетком у 10h у основној школи ,,Сестре Илић’’ у Ваљеву одржано је окружно такмичење у стоном тенису у коме су учествовали ученици ОВЦ ,,Браћа Недић’’ Осечина,издвојено одељење Комирић.
Ученица осмог разреда Марија Николић и ученица седмог разреда Мина Николић у екипном такмичењу успеле су да освоје прво место и самим тим се пласирају за даљи ток такмичења, Републичко такмичење. Награду у виду диплому добиле су за освојено прво место. Марија Николић је у сингл такмичењу освојила сребрну медаљу. Ученик седмог разреда Ђорђе Гладовић и ученик шестог разреда Милош Николић у екипном такмичењу заузели су јаку другу позицију и као награду добили су диплому са освојено друго место. Милош Николић је у сингл такмичењу освојио сребрну медаљу. Честитамо ученицима и њиховом наставнику Марку Марковићу на оствареном успеху и постигнутим резултатима.